GOŚCIE PODLESIC

IMG_0042

Gdzie wypoczywam po powrotach z kolejnych krańców świata? Zawsze w Polsce, najchętniej w Podlesicach 38 na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W domu mojej przyjaciółki Aliny Markiewicz panuje atmosfera niezwykłej życzliwości, gościnności, ciepła i inspiracji. Bo dom i właścicielka mają niesamowite historie życia, których warto wysłuchać. To w Podlesicach nauczyłam się wspinać i zrobiłam kurs skałkowy. To tu zabrałam moją córkę Marysię na pierwszy w życiu wyjazd. To tu ładuję akumulatory przed kolejnymi wyprawami. Można tu spędzać czas aktywnie albo zajmować się „nicnierobienem”, a w Podlesicach 38 zawsze jest magicznie. Polecam!

Martyna Wojciechowska

Dziękujemy za udostępnienie nam tego przepięknego miejsca. Śliczne wnętrza, wygodne łóżeczka, smakowite śniadanka, przemiła obsługa, wyżynna, zalesiona okolica i wiele wiele innych sprawiają, że Podlesice 38 jest miejscem unikatowym i bezsprzecznie wartym ponownego odwiedzenia.

Rodzina Domków z Bydgoszczy

goscie_1
goscie_2

Piękny apartament w pięknym miejscu, na pewno wrócę tu za rok na wakacje. To wspaniałe miejsce, a najbardziej wspaniały jest Barni. Pyszne śniadania i bardzo serdeczna pani Alina. To miejsce jest idealne do odpoczynku.

Paweł z Gdyni